FORGOT YOUR DETAILS?

Karl Dietz Kijevo d.o.o.

Karl Dietz ime stoji iza visoko postavljanih standarda kvalitete svojih proizvoda koje kontinuirano razvijamo tijekom svog postojanja. ndividualni pristup i fleksibilnost  uz naš tim koji nudi stručnu pomoć i savjete bez obzira na specifičnost proizvoda čine tvrtku KARL DIETZ idealnim partnerom u opremanju svih medicinskih ustanova

Kontaktirajte nas

Naš je cilj da pružimo isključivo kvalitetu uz individualni pristup svakoj osobi, odnosno partneru, odgovorimo svim izazovima tržišta i društva da upravo svaki čovjek koji ima potrebu za medicinskim pomagalima može kvalitetno živjeti uz svoj hendikep i dobiti za sebe najkvalitetniju skrb koja mu je neophodna u svakodnevnom životu.

Karl Dietz ime stoji iza visoko postavljanih standarda kvalitete svojih proizvoda koje kontinuirano razvijamo tijekom svog postojanja. Kroz širinu ponude dajemo veliki značaj na mobilnosti i profesionalnoj usluzi preko specijaliziranih medicinskih trgovina kojima nudimo sigurnog i pouzdanog partnera.

CALL CENTAR

0800 234 500

Uvijek dostupni za sva vaša pitanja u vezi naših artikala i ponude.
Tel: (0)22 356 011
Fax: (0)22 356 012

prodaja@kdk.hr
info@kdk.hr

OSTALI SERVISI

Najnovije vijesti i artikle uvijek možete pronaći na našoj web stranici no ako ste više zagovornik društvenih mreža, posjetite nas na: facebook.com/karldietzkijevo .

Poslovnica Zagreb

Ilica 184
10000 Zagreb
Tel: (0)1 370 8677
zagreb2@kdk.hr
zagreb@kdk.hr

Poslovnica Osijek

J.J. Strossmayera 268
31000 Osijek
Tel: (0)31 307 911
Fax: (0)31 307 912
osijek@kdk.hr

Poslovnica Rijeka

Nikole Tesle 11
51000 Rijeka
Tel: (0)51 301 253
Fax: (0)51 301 254
rijeka@kdk.hr

Poslovnica Rijeka 2

Josipa Mohorića 36
51000 Rijeka
Tel: (0)51 639 910
Fax: (0)51 639 91
rijeka2@kdk.hr

Poslovnica Lovran

Viktora Cara Emina b.b.
51415 Lovran
Tel: (0)51 291-652
Fax: (0)51 291-352
lovran@kdk.hr

Poslovnica Biograd

Zadarska 62
23210 Biograd
Tel: (0)23 383 385
Fax: (0)23 383 385
biograd@kdk.hr

Poslovnica Split

Šoltanska 1
21000 Split
Tel: (0)21 501-555
Fax: (0)21 501-543
split@kdk.hr

Proizvodnja Split

Šime Ljubića 16
21000 Split
Tel: (0)21 502 011
Fax: (0)21 502 011
split1@kdk.hr

Poslovnica Knin

Sinjska cesta bb
22300 Knin
Tel: (0)22 356 011
Fax: (0)22 356 012
prodaja@kdk.hr

0800 234 500

Besplatni info telefon

TOP